2 Temmuz 2016 Cumartesi

Tanıyalım:Park Yoo Chunİki gündür ne hakkında yazsam diye düşünürken,ünlü K-Drama oyuncularının kısa tanıtımlarını teker teker paylaşımlar şeklinde yapmayı düşündüm.İlk paylaşımıma ise bu aralar gündemi fazlasıyla meşgul eden Park Yoochun ile başlayayım dedim.


Park Yoochun,JYJ grubunun eski üyesiydi Daha sonra gruptan ayrılarak oyunculuk kariyerine devam etmek istedi.İyi ki de böyle bir karar vermiş.Şu zamana kadar oynadığı dizilerin kalitesinin eleştirisi bile mümkün değil.Fakat son zamanlarda yaşadığı birtakım olaylar kariyerine gölge düşürmekten başka bir işe yaramadı maalesef.Buna yazımızın devamında ayrıntılı olarak değineceğiz.  • Sahne adı Micky Yoochun(Amerikan ismi aynı zamanda).Micky Korece'de gizli silah demek.
  • Ünlü aktörümüzün şuan ki yaşı 30.
  • Aktör 2010 yılında oynadığı Sungkyunkwan Scandal dizisiyle asıl başarısını yakalamıştır.(önceki dizilerine değinmenin pek bir lüzumu yok)
  • 2011 yılında Miss Reply dizisni çekmiş,dizi çoğu kesim tarafından sevilmiştir.
  • Zirveye oynadığı dizileri ise 2012 yılındaki Rooftop Prince ve I Miss You'dur.
  • 2014 yılında çektiği 3 Days isimli dizisi öncekiler kadar sevilmese de elle tutulur bir başarı yakalamıştır.
  • 2015 yılında ve askere gitmeden önce çektiği son dizisi ise The Girl Who Can See Smells'tir ve eleştirmenler tarafından iyi bir not almayı başarmıştır.


Park Yoochun askerlik görevini devam ettirirken iken 4 ayrı kadın tarafından cinsel saldırı suçlamasıyla açığa alındı.Karakolda ifade verdi fakat bu olay aktörün parlak kariyerine leke sürmekten başka bir işe yaramadı.Ajansının yaptığı açıklamaya göre Park Yoochun artık eskisi gibi olamaz.Umarım bu demek değildir ki bir daha o güzel yüzü dizilerde göremeyeceğiz.


Başta Soong Joong Ki ile yetişkin barına gitmesiyle netizenler tarafından ağır bir eleştiriye maruz kaldı.Daha sonra bu saldırı olayı baş gösterdi.Ben doğru olmasını istemiyorum ve zannımca bir aktör (özellikle ünü bütün Asya'ya yayılmış bir aktör) böyle durumların içine düşmekten kendini sakınır,sakınmalıdır da.O yüzden bu olaylar bana pek gerçekçi gelmedi.Ben isterim ki suçlamalar düşsün ve askerden döndükten sonra oynadığı o müthiş dizileriyle bizi eğlendirmeye devam etsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder